ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15816067
*
nr 1581 6067
Spegel
med ram i trä. Bredd: 33 cm. Höjd: 112 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 november 2023
kl 18:53:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/11 15:09:11
1
100 kr
27/11 09:35:40
2
150 kr
27/11 10:03:27
3
200 kr
27/11 10:03:55
2
500 kr
27/11 13:25:21
1
300 kr
27/11 13:25:21
2
350 kr (Budbetjänt)
27/11 18:38:31
4
400 kr
27/11 18:38:31
2
450 kr (Budbetjänt)
27/11 18:43:29
5
900 kr
27/11 18:46:56
2
Vinnande bud
27/11 18:48:43
5
1.200 kr
27/11 18:48:43
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram i trä spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1581 6067
Spegel
med ram i trä. Bredd: 33 cm. Höjd: 112 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 november 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/11 15:09:11 | 1 | 100 kr |
27/11 09:35:40 | 2 | 150 kr |
27/11 10:03:27 | 3 | 200 kr |
27/11 10:03:55 | 2 | 500 kr |
27/11 13:25:21 | 1 | 300 kr |
27/11 13:25:21 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
27/11 18:38:31 | 4 | 400 kr |
27/11 18:38:31 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
27/11 18:43:29 | 5 | 900 kr |
27/11 18:46:56 | 2 | Vinnande bud |
27/11 18:48:43 | 5 | 1.200 kr |
27/11 18:48:43 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram i trä spegel speglar
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:32 -
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:53 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:51