ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5202085
nr 520 2085
med konsol, Empire-stil, förgylld /marmorskiva, höjd: 197, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 april 2008
kl 17:46:27
18/4 18:53:40
Karl Johanstil/Empir