ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11299486
*
nr 1129 9486
Spegel
Mahogny, 135x58
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 september 2017
kl 20:29:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/9 11:17:05
1
300 kr
18/9 19:53:09
2
450 kr
18/9 20:01:17
1
400 kr
18/9 20:01:17
2
450 kr (Budbetjänt)
18/9 20:02:37
1
500 kr
18/9 20:05:34
3
600 kr
18/9 20:22:42
2
700 kr
18/9 20:24:48
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mahogny spegel speglar trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1129 9486
Spegel
Mahogny, 135x58
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 september 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/9 11:17:05 | 1 | 300 kr |
18/9 19:53:09 | 2 | 450 kr |
18/9 20:01:17 | 1 | 400 kr |
18/9 20:01:17 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
18/9 20:02:37 | 1 | 500 kr |
18/9 20:05:34 | 3 | 600 kr |
18/9 20:22:42 | 2 | 700 kr |
18/9 20:24:48 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mahogny spegel speglar trä
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59