bakg

  ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12343332



*

nr 1234 3332


Spegel

mahogny, 93x60


Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 februari 2019
kl 20:09:02


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/2 21:06:14 1      100 kr
11/2 19:59:42 2      150 kr
11/2 20:01:17 1      200 kr
11/2 20:01:59 2      250 kr
11/2 20:04:03 1      Vinnande bud



  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
  • Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: mahogny spegel speglar trä




Ladda ner broschyr