ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7663485
*
nr 766 3485
Spegel
Fröseke, Ek, Nybrofabriken, höjd: 116
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 juli 2012
kl 19:11:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/6 23:42:21
1
100 kr
1/7 11:38:42
2
200 kr
2/7 16:27:19
3
300 kr
2/7 18:44:03
2
350 kr
2/7 18:59:50
4
Vinnande bud
2/7 19:05:47
2
450 kr
2/7 19:06:44
2
550 kr
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke nybrofabriken spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59
*
Spegel
nr 766 3485
Spegel
Fröseke, Ek, Nybrofabriken, höjd: 116
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 juli 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/6 23:42:21 | 1 | 100 kr |
1/7 11:38:42 | 2 | 200 kr |
2/7 16:27:19 | 3 | 300 kr |
2/7 18:44:03 | 2 | 350 kr |
2/7 18:59:50 | 4 | Vinnande bud |
2/7 19:05:47 | 2 | 450 kr |
2/7 19:06:44 | 2 | 550 kr |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke nybrofabriken spegel speglar
-
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:58 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:45
-
3094 Toilettebord
1960-tal, bemålat, spegel & lådor. Bredd: 95 cm, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:59