MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 5991214
nr 599 1214
MIRROR
gilt, late 19th century, height: 130,
förgylld, sent 1800-tal, höjd: 130
300
SEK 1000
Monday September 14 2009
at 19:18:56
350 kr
650 kr
1.000 kr