ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11121010
nr 1112 1010
Empire, senare glas, signerad, Johan Petter Holmberg, Stockholm, Hallstämplad, 128x60
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:18:09
- Klassiska
29 maj
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Karl Johanstil/Empir
Senempiren