ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13163323
*
nr 1316 3323
Spegel
Ek, "Rosita", Fröseke, 116x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 mars 2020
kl 20:39:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 15:25:34
1
100 kr
29/3 19:18:19
2
250 kr
30/3 14:27:03
3
250 kr
30/3 14:27:03
2
250 kr (Budbetjänt)
30/3 20:20:12
4
350 kr
30/3 20:25:15
2
450 kr
30/3 20:27:07
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54
-
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1316 3323
Spegel
Ek, "Rosita", Fröseke, 116x34 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/3 15:25:34 | 1 | 100 kr |
29/3 19:18:19 | 2 | 250 kr |
30/3 14:27:03 | 3 | 250 kr |
30/3 14:27:03 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
30/3 20:20:12 | 4 | 350 kr |
30/3 20:25:15 | 2 | 450 kr |
30/3 20:27:07 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fröseke spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54 -
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14