ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14965133
nr 1496 5133
1700-tal, Signerad IS, troligen Joseph Schürer, (verksam i Stockholm 1760-85). Sockholms hallstämpel, 66x26 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:56:20
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
6
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
6
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
6
3.000 kr