ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13658755

nr 1365 8755

1800-tal, oval, förgylld, 93x62 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:01:53

7/12 13:03:42 1      Vinnande bud