ÖVRIGT / Speglar / Spegel 17423223
nr 1742 3223
1920-tal, Förgylld ram, 73x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:53:10
23/11 15:10:38