ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12223368
nr 1222 3368
1800-tal, förgylld, 80x86
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:17:22
350 kr
400 kr
450 kr