ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6317068
nr 631 7068
20-tal, höjd: 97
Kondition: lätt slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2010
kl 19:19:46
100 kr
250 kr