Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15186164



*

nr 1518 6164


Spegel

120x69 cm


Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 30 januari 2023
kl 18:21:37


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/1 14:28:35 1      Vinnande bud


  • Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar




Ladda ner broschyr