ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16066015
*
nr 1606 6015
Spegel
79x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2024
kl 21:01:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 12:43:46
1
250 kr
18/3 20:55:15
2
150 kr
18/3 20:55:15
1
200 kr (Budbetjänt)
18/3 20:55:39
2
250 kr
18/3 20:55:39
1
250 kr (Budbetjänt)
18/3 20:55:53
2
300 kr
18/3 20:56:14
2
Vinnande bud
18/3 20:56:51
1
350 kr
18/3 20:56:51
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:58
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1606 6015
Spegel
79x36 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/3 12:43:46 | 1 | 250 kr |
18/3 20:55:15 | 2 | 150 kr |
18/3 20:55:15 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
18/3 20:55:39 | 2 | 250 kr |
18/3 20:55:39 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
18/3 20:55:53 | 2 | 300 kr |
18/3 20:56:14 | 2 | Vinnande bud |
18/3 20:56:51 | 1 | 350 kr |
18/3 20:56:51 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:58