bakg

  ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12343207



*

nr 1234 3207


Spegel

80x70


Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 februari 2019
kl 18:13:53


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/2 19:39:30 1      300 kr
11/2 17:31:07 2      Vinnande bud



  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ



Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
  • Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar




Ladda ner broschyr