MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Spatserkäpp 14886464

nr 1488 6464

Spatserkäpp

19th century, björk / ben. Length: 103, wear, damages.

1800-tal, björk / ben. Längd: 103

Condition: slitage, skador

600

SEK 350

Monday September 5 2022
at 19:04:54