MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrstolar 8434396
nr 843 4396
Snurrstolar
6 st, 1960/70-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2013
kl 18:19:02
22/8 11:23:26