KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 11356180

nr 1135 6180

Skulpturer

3 st, byster, bemålad gips, höjd: 13 cm

Kondition: skador och lagningar

måndag 9 oktober 2017
kl 18:05:52