KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 12057044
nr 1205 7044
Skulpturer
2 st, brons, The Marly Horses, efter Guillaume Coustou dä, Sent 1800-tal. Längd: 51. Höjd: 59 cm, 23kg / st ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:33:15
24/9 18:07:25
24/9 18:08:20
- Klassiska
24 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska