KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9737108

nr 973 7108

Tyra Lundgren

(1897-1979), Sverige

Skulptur, Tyra Lundgren (1897-1979), fågel, keramik, signerad, längd: 18 cm

Konditionsrapport: små nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 augusti 2015
kl 18:12:59

Tyra Lundgren

Läs mer om Tyra Lundgren
Tilgman Keramik