KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15154068

nr 1515 4068

Skulptur

Rolf Karlsson. Signerad, daterad -79, mässing / stål. Höjd: 16 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 januari 2023
kl 19:59:02

11/1 12:38:58 1      Vinnande bud
14/1 19:22:27 1      justering av budtak

Mässing