KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14513066

nr 1451 3066

Patrick Nilsson

(f. 1966), Sverige

Skulptur, "Tratt katt hatt". Signerad, numrerad 16/100, daterad 2009. Höjd: 12 cm

Patrick Nilsson, svensk konstnär född 1966.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 28 februari 2022
kl 20:22:02

Patrick Nilsson

Läs mer om Patrick Nilsson