KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10537021

nr 1053 7021

Skulptur

Parian, Gustafsberg, Signerad GE 1902höjd: 55 cm

Kondition: ett mindre nagg på baksidan av kransen

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 29 augusti 2016
kl 19:14:20

  • Klassiska