KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9833066
nr 983 3066
Martin Holmgren
(1921-1969), Sverige
Skulptur, Martin Holmgren (1921-1969), Brons, Monogramsignerad MH, Gjutarstämplar Herman Bergman, 74/105, höjd: inkl sockel 28
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 28 september 2015
kl 19:45:36
28/9 19:37:47