KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12484004

nr 1248 4004

Lars Drougge

(f. 1930), Sverige

Skulptur, Signerad, daterad -68. Trä, bemålad. Höjd: 39 cm

Lars Drougge, svensk konstnär född 1930.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:06:40

14/4 20:48:44 1      1.500 kr
15/4 12:41:17 2      Vinnande bud

Lars Drougge

Läs mer om Lars Drougge