KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17475371

nr 1747 5371

Skulptur

Keramik, Lejon. Höjd: 53 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:57:08

Tilgman Keramik