KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14608349

nr 1460 8349

Skulptur

Häst, omkring 1900, bemålat trä. Längd: längd. 43, höjd: 42 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 11 april 2022
kl 19:23:34