KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14608349
nr 1460 8349
Skulptur
Häst, omkring 1900, bemålat trä. Längd: längd. 43, höjd: 42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:23:34
300 kr
400 kr