KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14854120

nr 1485 4120

Skulptur

Gjutjärn, Bo Andersson. Signerad, numrerad 16/75, daterad 95. Längd: 24 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 20:22:56

28/8 21:46:24 1      Vinnande bud