KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15848073

nr 1584 8073

Skulptur

Buddha, trä, Tidigt 1900-tal. Höjd: 50 cm

Kondition: slitage, skador, kompletterad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 11 december 2023
kl 18:33:39