KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15774151

nr 1577 4151

Skulptur

Buddha, trä, dekorerad. Höjd: 48 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 13 november 2023
kl 19:21:22