KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14806121

nr 1480 6121

Sven Lundqvist

(f. 1918), Sverige

Skulptur, brons, Signerad, numrerad 19/95. Höjd: 15 cm

Sven Lundqvist, född 1918 i Storvik, Gävleborgs län, svensk skulptör och bildhuggare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 20:58:31

19/7 14:27:09 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven Lundqvist

Läs mer om Sven Lundqvist