KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17144285

nr 1714 4285

Skulptur

bemålad gips, Snöklockan. Höjd: 92 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:37:20