KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12745060
nr 1274 5060
Skulptur
Alvar Saari, keramik. Höjd: 59 cm ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:11:06
3/9 12:42:52
Tilgman Keramik