KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12054445

nr 1205 4445

Skulptur

Alfredo Rossi, Murano, Örn, glas, signerad 1980. Höjd: 54 cm. Längd: 35 cm

Konditionsrapport: nagg

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:32:13

17/9 17:58:11 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 24 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Johansfors glasbruk
Kerstin Hörnlund (f. 1940)
Seltersglas
Reijmyre Glasbruk
Elme glasbruk