KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12054445

nr 1205 4445

Skulptur

Alfredo Rossi, Murano, Örn, glas, signerad 1980. Höjd: 54 cm. Längd: 35 cm

Konditionsrapport: nagg

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:32:13

17/9 17:58:11 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 24 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Johansfors glasbruk
Kerstin Hörnlund (f. 1940)
Seltersglas
Reijmyre Glasbruk
Elme glasbruk