MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrivskåp 10244509

nr 1024 4509

Skrivskåp

mahogny, vitrinöverdel, Engelsk stil, längd: 76 cm, djup: 46 cm, höjd: 190 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 mars 2016
kl 20:32:20

14/3 20:13:37 1      Vinnande bud