MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 11525144
nr 1152 5144
Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal, Snurr
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:05:41
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr