MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Skrivbordsstol 7641254
nr 764 1254
Skrivbordsstol
Tidigt 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 juni 2012
kl 18:12:01
10/6 12:51:32
10/6 23:01:13
150 kr