KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser i mapp 7405461

nr 740 5461

Skisser i mapp

Lola von Rappe, Sent 1800-tal

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 februari 2012
kl 18:17:07

13/2 17:57:18 1      Vinnande bud