MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Skärmar 13592680
nr 1359 2680
Skärmar
2 pcs, oriental. Length: 86, height: 190 cm, wear, damages.
2 st, Orientaliska. Längd: 86. Höjd: 190 cm
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1400
Monday November 9 2020
at 18:32:49
1.000 kr
1.300 kr