MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 12154406
nr 1215 4406
Skåp
omkring 1900 på benställning. Längd: 99, djup: 46 cm, höjd: 204 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:26:32
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)