MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 10141062
nr 1014 1062
Skåp
med vitrinöverdel, längd: 94 cm, djup: 43 cm, höjd: 197 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
måndag 25 januari 2016
kl 20:30:44
Skåp
Kondition: slitage, skador
nr 1014 1062
Skåp
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
måndag 25 januari 2016 |