MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14277280

nr 1427 7280

Skåp

daterad 1842-tal, skedhyllor, originalmålning. Bredd: 140 cm. Djup: 51,5 cm. Höjd: 203 cm, nyckel

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 02:45:57)
Uppdatera
Visning

fredag 22/10, lördag 23/10, söndag 24/10 och måndag 25/10

Auktionen
avslutas:

måndag 25 oktober kl 18:38:53

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor