MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 15086098
nr 1508 6098
Skåp
2 st, "Contenta", teak, 1960-tal. Bredd: 100 cm. Djup: 35 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:33:04
9/12 14:11:37
9/12 14:12:24