MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 10123259

nr 1012 3259

Skåp

Barockstil, Ek, längd: 211 cm, djup: 66 cm, höjd: 162 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 januari 2016
kl 20:48:42