MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 15275052
nr 1527 5052
Skåp
Barockstil, 1800-tal. Bredd: 95 cm, djup: 43,5 cm, höjd: 166 cm, nyckel
Kondition: bruksslitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:22:40
13/3 17:32:39
13/3 17:33:08