MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 12859025

nr 1285 9025

Skåp

Barock, Bredd: 150cm. Djup: 70 cm, höjd: 228cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

10.000 kr

Såld:

8.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:25:02

28/10 20:15:21 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 28 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.