FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 12135036

nr 1213 5036

CUPBOARD

baroque, 18th century. Length: 168, width: 67 cm, height: 188 cm,

Barock, 1700-tal. Längd: 168, djup: 67 cm, höjd: 188 cm

6000

SEK 5000

Monday October 29 2018
at 19:43:13

29/10 07:05:18 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • Oct 29

Klassiska

Read more about Klassiska
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.