MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14471006
nr 1447 1006
Skåp
1700-tal, Rokoko, Ek. Bredd: 146. Djup: 51 cm. Höjd: 230 cm, nyckel
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:44:14
7/2 19:38:28