MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5486858
nr 548 6858
Skåp
1700-tal, kompletterat (nyare benställning), längd: 140, djup: 57, höjd: 188
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 27 oktober 2008
1.800 kr
2.100 kr